Keramiek beeld / object gesigneerd CL? - Verkocht

Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!Keramiek beeld / object gesigneerd CL? kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Curiosa
TypeCuriosa
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen30 cm x 12 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht1555 gram
GemerktHandgesigneerd
Mooi zwaar beeld, gesigneerd. Ik zo er duidelijk een C en een L in. Wellicht dat een kenner het herkent en er iets anders in ziet. Beeld in goede staat. Chipjes zijkant voet, niet hinderlijk. Zie foto’s . zit een anti diefstal strip aan onderkant. Zat erop toen ik het kocht. Moet wel kostbaar geweest zijn.

Minimale chipjes aan de voet van het beeld. Zie foto’s

Curiosa

Alle items van deze designer
Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
93 verkochte items
12
30
12
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2020 om 13:28
Eindtijd:22-12-2020 om 22:23
vick0295
21 dec. / 16:59
€ 40