Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda - Verkocht

Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!Jan Strube - Kerstavond in 1850 te Breda kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Strube (1892-1985)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige prent met blauw tinten!

Dit item is verkocht voor 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-08-2022 om 12:04
Eindtijd:22-08-2022 om 09:28
BastiaanCeriel
22 aug. / 08:11
€ 39