Key Sato, Naissance de pierre, olieverf op doek, gesigneerd en ingelijst - Verkocht

Key Sato, Naissance de pierre, olieverf op doek, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2300!

Verkoopprijs: € 2.300,00

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • Key Sato (1906-1978)

Afmetingen: 55 x 45 cm

Japanse kunstenaar, 1906 / 1978, Exposeerde over de hele wereld. Werk in musea, o.a. in Tokyo, Tate Gallery Londen, New York, Parijs, Nantes, Straatsburg. Zijn inspiratiebron was de natuur, met name steenformaties, mineralen.

In dit schilderij is de verf pasteus opgebracht, waardoor relief ontstaat.

Dit item is verkocht voor 2.300,00
Starttijd:13-06-2016 om 22:03
Eindtijd:23-06-2016 om 10:56