Simon Koene - Kind aan tafel met stilleven - Verkocht

Simon Koene - Kind aan tafel met stilleven kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10.7 cm x 15.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/100
Midden onder in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1981
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1982

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
15.8 cm
10.7 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2020 om 12:11
Eindtijd:07-11-2020 om 22:22
55TH
01 nov. / 19:38
€ 20