Wout van Heusden - King Lear - Litho - Verkocht

Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!Wout van Heusden - King Lear - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Wout van Heusden (1896-1982)
Jaartal1926
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/10
Litho door Wout van Heusden.
Voorstelling van het veelgebezigde toneelkarakter 'King Lear'
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'Wout v.Heusden '26'
Genummerd in potlood l.o.: '7/10'
Getiteld in potlood l.b.: 'King Lear'

Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 10:50
Eindtijd:20-11-2020 om 11:18
bartholdus
19 nov. / 12:23
€ 36