Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas - Verkocht

Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!Klaas de Boer : 2x Keramiek : 1x Dekselpot en 1x Vaas  kopen? Bied vanaf 100!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Een dekselpot en een vaas van de Nederlandse kunstenaar Klaas de Boer.

De dekselpot is gesigneerd aan de onderkant. De vaas is niet gesigneerd.

Jaartal onbekend.
Afmetingen:

-Dekselpot: Hoogte 22,5 cm. Doorsnede 29,5 cm. Gewicht 6,9 kg.

-Vaas: Hoogte 27 cm. Doorsnede 12,5 cm. Gewicht 2,6 kg.

Herkomst: Kunstuitleen Stichting Zienagoog, Zaandam. De dekselpot is hier verkocht voor fl 600,-.
Conditie: De dekselpot mist aan de onderrand een heel klein scherfje(zie de 4e foto). Verder in zeer goede staat.

De vaas is in prima staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Klaas de Boer werd geboren op 18-07-1944 in Zaandam (Noord-Holland, Nederland). Hij studeerde tussen 1962 en 1966  aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam (de latere Gerrit Rietveld Academie) en begon zijn eigen atelier in Zaandam in 1966.

In het werk van Klaas de Boer zijn verwijzingen te vinden naar oude culturen en naar de tijdloze natuur. Toch ziet zijn werk er modern uit. Een uitgebalanceerd effect wordt verkregen door strakke vormen in combinatie met in de klei gekraste decoraties. In zijn werk met klei, porselein en steengoed maakt hij gebruik van eeuwenoude stooktechnieken zoals bv ‘Raku’.

Afhandeling:

-De dekselpot en de vaas kunnen worden afgehaald (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid.

-Dekselpot en vaas kunnen eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 12,50 euro.

Naar België:  25,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:28-08-2016 om 15:52
Eindtijd:04-09-2016 om 20:52
Kleikunst
01 sep. / 23:30
€ 100