Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 - Verkocht

Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 kopen? Bied vanaf 425!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Houtdruk: Zwarte kan, jubileum editie - 2022 kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2022
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/13
Houtdruk van Klaas Gubbels. Titel: Zwarte kan, jubileum editie. Jaar: 2022. Oplage: 11/13. Afmetingen blad: H50 x b35cm. Afmetingen voorstelling: H33.5 x b24cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Klaas Gubbels (Rotterdam, 19 januari 1934) is een Nederlands kunstenaar. Het meest bekend is hij met zijn stillevens van tafels, stoelen en koffiekannen.
In verloop van tijd zijn de kunstwerken van Klaas Gubbels steeds abstracter geworden. Het valt in eerste instantie te bezien als eenkennig, vanwege het beperkte aantal aan visuele thema's. Maar dit is ook juist weer de kracht en charme van zijn kunstwerken, volgens sommigen.[bron?] Hij gebruikt daarnaast ook een veelvoud aan technieken en materialen, zoals: fotografie, litho, houtsnede, wandschildering, collage, objet trouvé, glas en metaal.
Zijn werk heeft raakvlakken met kunstwerken van kunstenaars als Giorgio Morandi en Amedeo Modigliani en lijkt beïnvloed door Marcel Duchamp, Man Ray en George Segal.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd9-9-2023 om 17:15
Eindtijd26-9-2023 om 14:24
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken