Klaas Gubbels - Achter de tralies.

Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)
Lijst51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5
Een vroege steendruk van Gubbels uit 1953.
Verzending aangetekend.

zie foto's aub

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (55)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (18)

519 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
43 cm
51 cm
25 cm
40 cm
Sluit over 2d 7u 27m 11s
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieWaalwijk, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:16-09-2022 om 09:30
Eindtijd:30-09-2022 om 21:30