Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER

Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!
Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!Klaas Gubbels - BOBBY FISCHER kopen? Bied vanaf 105!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage21
Ets/aquatint uit 1971. Kleine oplage van 21, dit is nummer 20.
 Afmeting blad 65 x 50 cm.  Afbeelding  55 x 28 cm.
Blad is nooit gelijst geweest, maar heeft twee minimale imperfecties.
 Rechts onderkant blad zitten kleine vouwtjes, linksonder zitten twee kleine bruine plekjes. ( zie detailfoto’s)

Blad heeft minimale imperfecties aan onderzijde blad. Vouwtjes en twee kleine bruine plekjes.

Starttijd:02-09-2022 om 22:05
Eindtijd:11-09-2022 om 22:59
Openingsbod € 105
ObjectlocatieUden, Nederland