Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 - Verkocht

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels uit 2004 is handmatig ingekleurd met aquarel.
Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 350,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 23:09
Eindtijd:13-08-2022 om 20:36
Biedingen (4)
Wytsche
13 aug. / 20:09
€ 305
2312raj
13 aug. / 20:01
€ 285
Helenkunst
13 aug. / 19:40
€ 265
Wytsche
09 aug. / 13:59
€ 245