FA. (7)

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex.

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - oplage 40 ex. kopen? Bied vanaf 245!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

785 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2000
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels uit 2000 is handmatig ingekleurd met aquarel.
Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in zeer goede conditie.

Sluit binnenkort 16m 54s
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:15-05-2022 om 15:34
Eindtijd:20-05-2022 om 19:54