Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 - Verkocht

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Stoel in interieur’ - 2004 kopen? Bied vanaf 245!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze fraaie ets van Klaas Gubbels uit 2004 is handmatig ingekleurd met aquarel.
Ieder exemplaar is daardoor uniek geworden.
De ets is in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2023 om 14:49
Eindtijd:28-01-2023 om 20:17
KarinTwente
25 jan. / 14:05
€ 245