Klaas Gubbels - ets: tafel

Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!Klaas Gubbels - ets: tafel kopen? Bied vanaf 299!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 47.5 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 28/50
Kunstenaar: Klaas Gubbels
Techniek: Ets
Nummer: 28/50
Jaar: 1970
 Afmetingen blad: H47.5 x b58cm, afmetingen voorstelling: H36 x b47.5cm
Gesigneerd: Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Etsen komt u weinig tegen van deze kunstenaar. Meestal maakt hij houtsnedes en Sjabloondrukken!

Na aankoop kan het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 59,00