Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004

Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/40
Kunstenaar: Klaas Gubbels
Techniek: Zeefdruk
Nummer: 12/40
Jaar: 2004
 Afmetingen blad: H56.5 x b74.5cm (afmetingen voorstelling: H50.5 x b71.5cm)
Gesigneerd: Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

Bijzonder item waar Klaas Gubbels zelf een kopje, lepel etc heeft bijgetekend met potlood.

Starttijd:19-09-2022 om 22:54
Eindtijd:25-09-2022 om 19:32
Openingsbod € 495
ObjectlocatieWestland, Nederland