Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007

Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007 kopen? Bied vanaf 795!

Verkoopprijs: € 914,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007 kopen? Bied vanaf 795!Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007 kopen? Bied vanaf 795!Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007 kopen? Bied vanaf 795!Klaas Gubbels - Hartenkan - gesigneerde houtdruk met lijst! - 2007 kopen? Bied vanaf 795!

Geplaatst door  JohannavanDijk

Lid sinds 2018
8 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2007
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 exemplaren

Zeer fraai ingelijst werk van Klaas Gubbels de Hartekan. Een beter symbool voor de gulle schenker is bijna niet te bedenken voor Valentijnsdag!
Het werk is verdiept ingelijst door Lijstenmakerij Monart. Top kwaliteit. Hout white wash.
U mag het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Dit item is verkocht voor 914,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2020 om 09:47
Eindtijd:24-02-2020 om 10:12

Biedingen (1):

MaykeKummer
22 feb. / 14:13
€ 795