Klaas Gubbels houtdruk A+M oranje - 2001 - Verkocht

Klaas Gubbels houtdruk A+M oranje - 2001  kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 420,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

791 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels, getiteld A+M uit 2001.

Het werk is uitgevoerd op handgeschept papier, in zijn typerende oranje kleur.

De houtdruk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

De afmetingen zijn: 50 x 35 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 420,00
Starttijd:04-09-2017 om 21:28
Eindtijd:14-09-2017 om 21:33
Biedingen (4)
Yess1961
14 sep. / 21:24
€ 420
ErikjanH
14 sep. / 21:23
€ 400
Yess1961
14 sep. / 21:23
€ 395
ErikjanH
10 sep. / 09:54
€ 375