Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000

Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/17
Houtdruk van Klaas Gubbels uit 2000. Voorstelling van 2 liggende stoelen, in het zwart. Oplage: 14/17. Afmetingen blad: H32 x b49.5cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b40cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

De voorstelling is in zeer goede staat. Rechts onderaan, onder de handtekening, zit een klein vlekje.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00