Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019

Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2019
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 42 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 9/24
Houtdruk van Klaas Gubbels uit 2019. Titel: Lester. Nummer: 9/24. Afmetingen blad: H42 x b59.5cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b54cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs

Lester Willis Young (Woodville (Mississippi), 27 augustus 1909 – New York, 15 maart 1959) was een tenorsaxofonist en klarinettist die in de jazzgeschiedenis als een van de meest invloedrijke tenorsaxofonisten staat aangeschreven.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00