Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 - Verkocht

Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels, Houtdruk met boek, beide genummerd en gesigneerd 11/50 kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Smoke
FA. (17)

165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtdruk in zwart en rood van Klaas Gubbels. Deze druk is gemaakt bij de uitgave van het elfde deel van de Zonnehof-reeks. De eerste 50 exemplaren van dit luxe gedrukte boekje waren voorzien van een houtdruk. Dit is nummer 11. Boekje en houtdruk zijn met potlood gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Het werk is gevat in een mooi zilveren houten lijstje van 30,5 x 38  cm. Het lijstje heeft twee kleine deukjes. Beetje opvullen en je ziet er niets meer van! De houtdruk zelf meet 21 x 14 cm. Het boek heeft ook dit formaat.

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:22-05-2016 om 20:29
Eindtijd:05-06-2016 om 20:29
zonnehaan
05 jun. / 20:21
€ 350