Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 - Verkocht

Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 kopen? Bied vanaf 385!

Verkoopprijs: € 405,00

Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 kopen? Bied vanaf 385!Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 kopen? Bied vanaf 385!Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 kopen? Bied vanaf 385!Klaas Gubbels houtdruk 'Rode kan met object' - 2003 kopen? Bied vanaf 385!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

788 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie houtdruk op dik handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2003.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 stuks.

De afmetingen zijn: 60 x 40 cm en is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 405,00
Starttijd:24-02-2018 om 19:35
Eindtijd:10-03-2018 om 20:40
Biedingen (2)
JDSN
10 mrt. / 20:32
€ 405
hoefski
09 mrt. / 15:49
€ 385