Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000

Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - houtdruk: tafel en stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32.5 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/14
Grote houtdruk van Klaas Gubbels . Titel: tafel en stoelen. Jaar: 2000. Nummer: 2/14. Afmetingen blad: H32,5 x b48,5cm. Afmetingen voorstelling: H29,5 x b40cm. Het werk is rechts onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00