Klaas Gubbels - Koffietafel

Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!Klaas Gubbels - Koffietafel kopen? Bied vanaf 475!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 86 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Nummer 38 van 40.
Over de kunstenaar:
Klaas Gubbels is op 19 januari 1934 in Rotterdam geboren. Hij is nu 90 jaar. Hij is het meest bekend om zijn stillevens met koffiekannen. Maar ook zijn werken met tafels en stoelen zijn bekend.

Over het werk:
Zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels. De zeefdruk is uit 1987. Het werk is afgebeeld in het boek 'Grafiek' uit 2002 (zie foto 4). Het blad is linksonder genummerd met '38/40' en rechtsonder gesigneerd en gedateerd met 'K. Gubbels 87'.

Herkomst:

Atelier Oude Rijn (Woerden)

Op te halen in Woerden (ook voor bezichtiging).
Het werk is in een goede staat.