Klaas Gubbels - Klaas Gubbels, litho: De Chevrolet, handgesigneerd en genummerd, 2007 - Verkocht

Klaas Gubbels, litho: De Chevrolet, handgesigneerd en genummerd, 2007 kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels, litho: De Chevrolet, handgesigneerd en genummerd, 2007 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels, litho: De Chevrolet, handgesigneerd en genummerd, 2007 kopen? Bied vanaf 95!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Klaas Gubbels

Titel: De Chevrolet

Techniek: Litho

Nummer: 210/350 (Het nummer kan afwijken i.v.m. meerdere exemplaren die ik in mijn bezit heb)

Jaar: 2007

Gesigneerd: Handgesigneerd

Afmetingen litho: 38,5 x 50,5 cm

Ingelijst: Nee

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 15 euro.  De kosten voor België zijn 22,50 euro.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Objectlocatie Nederland
Starttijd11-10-2014 om 11:31
Eindtijd19-10-2014 om 11:31
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken