Klaas Gubbels, litho, Gat in de heg

Klaas Gubbels, litho, Gat in de heg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Geplaatst door  roosgartner

Lid sinds 2010
17 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho circa 30 x 30 cm. Handgesigneerd en genummerd.

Perfecte staat. Ophalen in A'dam of verzenden (€ 10 verzendkosten).

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:01-06-2013 om 13:50
Eindtijd:08-06-2013 om 13:50

Biedingen (6):

coux
5 jun. / 07:44
€ 30
bone
5 jun. / 07:44
€ 25
bone
3 jun. / 22:57
€ 20
MBZ
1 jun. / 15:31
€ 15
bone
1 jun. / 15:31
€ 10
bone
1 jun. / 14:02
€ 1