FA. (1)

Klaas Gubbels - Litho in kleine oplage , mooi gelijst

Klaas Gubbels - Litho in kleine oplage , mooi gelijst kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels - Litho in kleine oplage , mooi gelijst kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels - Litho in kleine oplage , mooi gelijst kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Klaas Gubbels (1934)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
Lijst62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels, litho in kleine oplage
Specificaties:
Kunstenaar:Klaas Gubbels
Afmeting:38 x 48
Maat lijst:62 x 71
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst: Professioneel zwevend gelijst in mooie whitewash houten lijst en passepartout
Techniek:Litho op handgeschept papier, genummerd 37/45
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(52)
FA. (22)

556 verkochte items
71 cm
62 cm
48 cm
38 cm
Starttijd:16-05-2022 om 09:47
Eindtijd:24-05-2022 om 21:02
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België