Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) - Verkocht

Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 385,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - litho:: roze koffiekan - 1977 (groot) kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/190
Litho van Klaas Gubbels uit 1977. Nummer: 61/190. Titel: roze koffiekan. Afmetingen blad: H76 x b56cm. Afmetingen voorstelling H62 x b36cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.

Klaas Gubbels is zonder enige twijfel één van de belangrijkste levende Nederlandse beeldend kunstenaars.

De door hem geschapen beelden zijn reeds generaties lang voor velen iconen geworden: serieuze, maar lichtvoetige voorstellingen die hoewel herkenbaar, steeds de randen van het realisme aftasten.
Met een bewonderenswaardige standvastigheid heeft Gubbels sinds de jaren vijftig een indrukwekkend oeuvre opgebouwd waarin koffiekannen, tafels, flessen, schaakborden en een enkele maal een vrouwenfiguur of stoel figureren.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 385,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-03-2020 om 17:07
Eindtijd:18-04-2020 om 20:01
Biedingen (3)
jolly01
18 apr. / 13:09
€ 335
louise_85
18 apr. / 10:23
€ 315
jolly01
12 apr. / 12:05
€ 295