Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop

Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!
Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!Klaas Gubbels - Mooie kleuren, mooie koop kopen? Bied vanaf 1750!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2001
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 35 cm (h x b)
Lijst34 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels 2001 Schilderij in baklijst Mooie kleuren Baklijst plusminus 38 x 34 cm Doekmaat plusminus 35 x 30 cm

in goede staat, zie foto's

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(57)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
38 cm
34 cm
35 cm
30 cm
Starttijd:02-08-2022 om 21:59
Eindtijd:07-08-2022 om 19:43
Openingsbod€ 1750
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie