Klaas Gubbels - Natura morta

Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!Klaas Gubbels - Natura morta kopen? Bied vanaf 439!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/25
Ingelijst in nieuwe eenvoudige wissellijst.

Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid (COA).

U kunt dit werk vooraf bekijken en beoordelen.

N.B de foto’s zijn ivm reflectie gemaakt zonder het “glas” in de lijst.

Zie foto’s.

Starttijd:07-08-2022 om 13:06
Eindtijd:19-08-2022 om 22:11
Openingsbod € 439
ObjectlocatieZoetermeer , Nederland