Klaas Gubbels origineel werk uit 2012 - Verkocht

Klaas Gubbels origineel werk uit 2012 kopen? Bied vanaf 425!

Verkoopprijs: € 425,00

Klaas Gubbels origineel werk uit 2012 kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels origineel werk uit 2012 kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

784 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Klaas Gubbels (1934)

Een origineel werk van Klaas Gubbels uit 2012.

Klaas Gubbels beschildert vaker sigarendozen e.d. maar deze keer heeft hij het boek "Aan mijn grote vriend George Baselitz" gebruikt. De combinatie van verf en de gebruikte ondergrond vormen een zeer fraai geheel.

Het werk gesigneerd en ingelijst in witte houten baklijst; de afmetingen van het werk zijn: 24,5 x 17 cm (28 x 20,5 incl. lijst).

Bijzonder werk voor Klaas Gubbels liefhebbers.

Eventuele verzendkosten: € 8,50 (verzekerd).

Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:07-02-2016 om 22:14
Eindtijd:14-02-2016 om 22:14
jpmr5503
14 feb. / 18:51
€ 425