Klaas Gubbels - schuldige hond

Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!
Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels - schuldige hond kopen? Bied vanaf 50!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekOffset
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
In 1998 is het boekje schuldige hond uitgegeven, oplage 125 stuks. Dit betrof een samenwerking van Klaas Gubbels en de schrijver Jan Siebelink.  Achterin dit boekje staat een foto afbeelding op papier die door beide kunstenaars is gesigneerd. Oplage 125 stuks, dit betrof nr 29/125.

Zo aangeschaft

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (55)
Geplaatst door  kunstliefhebbe

70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
32.5 cm
42.5 cm
22 cm
32 cm
Starttijd:15-04-2022 om 19:48
Eindtijd:23-04-2022 om 20:27
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRheden , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland