Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006

Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!Klaas Gubbels - sjabloondruk - 2006 kopen? Bied vanaf 395!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2006
Techniek Sjabloondruk
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 38 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Sjabloondruk van Klaas Gubbels uit 2006. Titel: 4 tuiten van koffiekannen, bruin. Oplage: e.a. Afmetingen blad: H38 x b30.5 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b25cm. Het werk is door de kunstenaar rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingekleurd wordt, waardoor het een uniek werk wordt. De verf is dik aangebracht, waardoor het werk extra goed tot zijn recht komt.

Het werk kan na aankoop worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95