Klaas Gubbels sjabloondruk ‘Blauwe kan met dubbel oor’ – 2008 - Verkocht

Klaas Gubbels sjabloondruk ‘Blauwe kan met dubbel oor’ – 2008  kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 335,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie sjabloondruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2008.

Het werk is gesigneerd rechts onder.

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingekleurd wordt, waardoor het een uniek werk wordt.

De kwastaanzetten zijn goed te zien.

Het werk is verdiept ingelijst in wit essen lijst, de afmetingen zijn: 28.5 x 23.0 cm (incl. lijst) en is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: € 8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 335,00
Starttijd:11-11-2017 om 19:39
Eindtijd:18-11-2017 om 19:39
Biedingen (3)
Marceljongsma
16 nov. / 11:16
€ 335
AukeWieringa
16 nov. / 10:03
€ 315
Marceljongsma
12 nov. / 18:43
€ 295