Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006

Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!Klaas Gubbels - Sjabloondruk: oranje kannen + gratis affiche Gubbels 85 jaar - 2006 kopen? Bied vanaf 375!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sjabloondruk van Klaas Gubbels uit 2006. Titel: Oranje kannen. Inclusief poster/affiche. Nummer: 11/15. Afmetingen blad: H50 x b35cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b24cm. Het werk is door de kunstenaar rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Starttijd17-4-2020 om 14:45
Eindtijd26-4-2020 om 20:10
Openingsbod € 375
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland