Klaas Gubbels sjabloondruk uit 2008 A+M. - Verkocht

Klaas Gubbels sjabloondruk uit 2008 A+M. kopen? Bied vanaf 260!

Verkoopprijs: € 320,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

788 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie sjabloondruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels uit 2008.

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage E/A).

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingekleurd wordt, waardoor het een uniek werk wordt.

Het werk is verdiept ingelijst in wit essen lijst, de afmetingen zijn: 27 x 24 cm (incl. lijst) en is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: € 8.95 (aangetekend/verzekerd).

Dit item is verkocht voor 320,00
Starttijd:05-01-2017 om 21:10
Eindtijd:12-01-2017 om 21:10
Biedingen (5)
Tijmen123
08 jan. / 15:09
€ 320
Dominique
08 jan. / 14:57
€ 300
Tijmen123
08 jan. / 14:57
€ 300
Dominique
07 jan. / 08:29
€ 280
Tijmen123
06 jan. / 14:37
€ 260