Klaas Gubbels sjabloondruk uit 2014.

Klaas Gubbels sjabloondruk uit 2014. kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

677 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie sjabloondruk van Klaas Gubbels uit 2014.

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage 4).

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingekleurd wordt, waardoor het een uniek werk wordt. De verf is dik aangebracht, waardoor het werk extra goed tot zijn recht komt.

De sjabloondruk is zeer fraai ingelijst in wit essen houten lijst.

De afmetingen zijn: 17 x 23 cm (26 x 32 cm incl. lijst) en is in perfecte conditie.

Eventuele verzendkosten: € 8.50 (aangetekend/verzekerd)

Dit item is verkocht voor 350,00

Starttijd:20-11-2014 om 22:07
Eindtijd:04-12-2014 om 22:07

Biedingen (1):

Han12
4 dec. / 08:58
€ 350