Klaas Gubbels - Stapelkannen

Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 425!
Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 425!Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 425!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekHout/Linosnede
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd!

Fraaie houtdruk  op geschept papier van Klaas Gubbels.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sluit over 1d 10u 4m 43s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:20-09-2022 om 13:58
Eindtijd:04-10-2022 om 21:18