Klaas Gubbels - Stapelkannen

Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 575!Klaas Gubbels - Stapelkannen kopen? Bied vanaf 575!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageVIII/VIII

Fraaie houtdruk van de succesvolle Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:28-11-2022 om 15:18
Eindtijd:11-12-2022 om 22:48
Openingsbod € 575
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland