FA. (3)

Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst)

Klaas Gubbels - Tafel, schaakbord en mandoline (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1991
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst92 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie, gezochte kleurenlitho van Klaas Gubbels
Handtekening, nummering (e/a) en datering in potlood.
Mooi gelijst in witte lijst en zwarte passepartout, ophangklaar!
I.v.m. grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 35,- (muv de eilanden) en naar België via koerier
Prijs is inclusief 21% BTW

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(52)
FA. (22)

556 verkochte items
72 cm
92 cm
50 cm
65 cm
Starttijd:14-06-2022 om 10:09
Eindtijd:23-06-2022 om 21:56
Openingsbod€ 495
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier