Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010

Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/25
Bijzondere zeefdruk van Klaas Gubbels uit 2010. Nummer: 15/25. Afmetingen blad: H40 x b53cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In zeer goede staat

Starttijd:11-02-2022 om 21:32
Eindtijd:20-02-2022 om 20:17
Openingsbod € 295
ObjectlocatieWestland, Nederland