Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005

Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 kopen? Bied vanaf 275!
Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - Zeefdruk: kan met kopjes - 2005 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1994
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Klaas Gubbels uit 2005.  Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Afmetingen voorstelling: H28 x  b19 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(53) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
38 cm
28.5 cm
Sluit over 2d 23u 29m 32s
Openingsbod€ 275
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:30-07-2021 om 21:59
Eindtijd:08-08-2021 om 22:08