Klaas Gubbels, zeefdruk 'Stilleven '78'

Klaas Gubbels, zeefdruk 'Stilleven '78' kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 95,00

Klaas Gubbels, zeefdruk 'Stilleven '78' kopen? Bied vanaf 50!Klaas Gubbels, zeefdruk 'Stilleven '78' kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  MHkunst
FA. (1)

20 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Klaas Gubbels in goede conditie.

titel  "Stilleven '78"

maat 28 x 33 cm

nr 3/50 kleine oplage

gesigneerd en gedateerd Klaas Gubbels '89

annotatie "in plaats van ons feest, Arnhem 1989"

Ophalen in Eemnes of het wordt u aangetekend toegezonden.

Dit item is verkocht voor 95,00

Starttijd:19-10-2014 om 16:15
Eindtijd:26-10-2014 om 15:15

Biedingen (7):

Migdale1
26 okt. / 11:20
€ 95
kman
26 okt. / 11:20
€ 90
kman
26 okt. / 11:20
€ 85
Migdale1
26 okt. / 11:20
€ 80
kman
26 okt. / 11:19
€ 65
Migdale1
26 okt. / 11:19
€ 60
kman
25 okt. / 21:21
€ 50