Klaas Gubbels - Zwarte kan met dubbel oor op tafel (mooi gelijst!) - Verkocht

Klaas Gubbels - Zwarte kan met dubbel oor op tafel (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 435!

Verkoopprijs: € 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

556 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
Lijst72 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer gewild werk van Klaas Gubbels in prachtige kleuren combinatie, met de kan met dubbel oor
Mooi gelijst, aluminium lijst met passepartout, ophangklaar!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(52)
FA. (22)

556 verkochte items
65 cm
72 cm
46 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 500,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-05-2022 om 15:13
Eindtijd:24-05-2022 om 20:41
quirineb
24 mei / 20:35
€ 435