Klaas Gubbels - Zwarte ketel

Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!
Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!Klaas Gubbels - Zwarte ketel kopen? Bied vanaf 750!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
Lijst79 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/20
Fraai ingelijste krachtige houtdruk door Klaas Gubbels. Uiteraard door de kunstenaar met de hand gesigneerd en voorzien van certificaat van echtheid.

Het is mogelijk om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra_art.

Vanwege de kwetsbaarheid gelieve het werk ophalen. Verzending in overleg mogelijk.

Werk is in goede staat in mooie blanke houten lijst.

Starttijd:24-01-2023 om 19:16
Eindtijd:29-01-2023 om 21:03
Openingsbod € 750
ObjectlocatieZoetermeer ,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier