klassiek schilderij van der meide (zeezicht)

  • Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

Orgineel schilderij tekoop van  J.L. van der Meide (1910-2002). uitzicht op de indische oceaan

afmeteingen : br. 123cm en 82cm hoog met lijst

                       br: 100cm en 62cm hoog zonder lijst

De conditie van het schildeij is prima, olieverf op canvas  en met orginele lijst.

En is links onder handgesigneerd.

Dit schilderij kan alleen afgehaald worden.

Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  barkeepster

0 verkochte items
Starttijd:29-07-2013 om 15:27
Eindtijd:12-08-2013 om 15:27
Openingsbod € 200
Objectlocatie Nederland