Hans Klaui - Klaui 89-1 - Verkocht

Hans Klaui - Klaui 89-1 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Klaui - Klaui 89-1 kopen? Bied vanaf 45!Hans Klaui - Klaui 89-1 kopen? Bied vanaf 45!Hans Klaui - Klaui 89-1 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1057)
  • Hans Klaui (1945)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/94 eigen druk

Mooi geometrische zeefdruk van Hans Klaui, prentmaat ca 66 x 77 cm en met passe partout 70 x 80 cm. Verkeert in goede staat.  Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Gorinchem of verzonden worden zonder passe partout per aangetekende post in een stevige kartonnen verpakking.  De beschreven nummering is de juiste.

Hans Klaui (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (84)

2036 verkochte items
77 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2020 om 19:33
Eindtijd:11-01-2021 om 20:09
Koper2014
11 jan. / 19:28
€ 45