FA. (3)

Klaus van der Locht - Klaus van der Locht

Klaus van der Locht - Klaus van der Locht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  pjvanark
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
  • Klaus van der Locht (1942-2003)
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 30 cm (h x b)
Lijst38 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klaus van der Locht

In goede staat.

Klaus van der Locht (1942-2003)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  pjvanark
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
32 cm
38 cm
30 cm
36 cm
Starttijd:10-02-2019 om 15:13
Eindtijd:17-02-2019 om 22:57
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland