Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-) "de Staalmeesters 2.0" - Verkocht

Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!Kleine Oplage! gesign. Litho van Doroteo Arnaiz (1938-)  "de Staalmeesters 2.0"  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Arnaiz Doroteo (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Schilder : Doroteo Arnaiz ( Madrid 1938- )
Titel/Voorstelling : "de Staalmeesters 2.0"
Datering : 1978
Medium / Techniek : Hoogdruk Lithografie op geschept papier

Oplage : nr. 12 van 50
Maten : 50 x 65 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Over deze Kunstenaar ( vertaald uit het Spaans met Google translator )

Graficus en schilder, internationaal bekend, een autoriteit in de wereld van de Gravure
in ons land en elders in Europa, zoals blijkt uit zijn uitzonderlijke curriculum.
Hij volgde een opleiding aan de Nationale School van Graphic Arts van Madrid tot 1957 en aan de Hogeschool
voor Schone Kunsten in Parijs van 1960 tot 1968. In deze zelfde school waar hij werd benoemd tot lid van de
de rechtbank voor het diploma voor Schone Kunsten van 1972 tot 1981. Hij woonde in Parijs van 1957 tot
1980, toen hij terugkeerde naar Madrid, zonder het verlaten van zijn huis en studio in Parijs in 1987 vestigde zich in
La Coruna en de late jaren 90 sloot zijn Parijse atelier zeker. Gedurende zijn carrière heeft hij
ontwikkelde een uitstekende onderwijs, als hoogleraar graveren aan de Universiteit van ParísNorte
in 1971, aan de Academie voor Schone Kunsten in Luik in 1978 als visiting professor, en de
Faculteit der Schone Kunsten van Pontevedra tussen 1995 en 2000. Het was ook directeur-Regent van de
National diepdruk van Madrid 1980-1985, en voorzitter van de Hall schema's en
Estampa Internationale Biënnale van Parijs. In 1993 werd hij benoemd tot voorzitter van de REC (Red
Europese Centra voor inscripties), waarvan hij een van de oprichters.
Onder de vele prijzen met die goed zijn, zijn onder andere de regering hebben Fellow geweest
Fransen en de Juan March Foundation; uitgereikt op de Biënnales van Parijs, Luik, Brest en de
Grenchen Triënnale; Gouden medaille op de XVII Hall of graveren in Madrid en Award
Multiple Sculpture-Series Gallery, Madrid.
Benoemd tot Commissaris van de tentoonstelling: "Paris Recorders" Nationale Bibliotheek, Madrid,
1969, en 'II Europese Ontmoetingen op de weg naar Santiago ", Santiago de Compostela, 1985.
In 1987 richtte hij het Centrum voor Hedendaagse Grafiek Coruna, waaruit hij heeft bevorderd
belangrijke tentoonstellingen als "Honoré Daumier Litho's", "Spanish Aanwezigheid in Paris"
"Acht kunstenaars uit La Coruna", "Kroniek van een decennium" en internationale gesprekken
"Euroamericana Printmaking"
.

Arnaiz Doroteo (1936)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:24-02-2017 om 14:56
Eindtijd:10-03-2017 om 21:56
Biedingen (14)
26051
10 mrt. / 21:51
€ 31
Ivdongen
10 mrt. / 21:51
€ 30
26051
10 mrt. / 21:50
€ 25
Janvanw
10 mrt. / 21:50
€ 20
RobHeuvelmans
10 mrt. / 21:50
€ 18
Janvanw
10 mrt. / 21:38
€ 16
RobHeuvelmans
10 mrt. / 20:04
€ 14
jpmr5503
10 mrt. / 14:42
€ 12
Janvanw
10 mrt. / 14:42
€ 11
jpmr5503
07 mrt. / 12:06
€ 9
cimbaal
07 mrt. / 12:06
€ 7
jpmr5503
07 mrt. / 12:06
€ 5
cimbaal
07 mrt. / 12:06
€ 3
jpmr5503
25 feb. / 11:12
€ 1