Niet of onleesbaar gesigneerd - kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel - Verkocht

kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 112,00

kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!kleine vogel - met onbekend monogram - olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
Alle items van deze verkoper (126)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Paneelmaat 32.5 x 25 cm. In goede staat; kleine chip en een enkel miniem krasje rechtsonder.

In een prachtige, hoogwaardige lijst 40 x 33 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(41)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1326 verkochte items
Dit item is verkocht voor 112,00
Starttijd:30-04-2018 om 21:09
Eindtijd:13-05-2018 om 11:09
Biedingen (21)
zee00167
12 mei / 00:16
€ 112
ErnstJanzen
12 mei / 00:16
€ 102
zee00167
12 mei / 00:16
€ 101
ErnstJanzen
12 mei / 00:14
€ 96
zee00167
12 mei / 00:14
€ 91
ErnstJanzen
12 mei / 00:06
€ 76
zee00167
12 mei / 00:06
€ 71
ErnstJanzen
12 mei / 00:06
€ 66
zee00167
12 mei / 00:06
€ 61
ErnstJanzen
11 mei / 18:28
€ 56
MoniqueB
11 mei / 18:28
€ 51
ErnstJanzen
30 apr. / 22:25
€ 46
gimpel
30 apr. / 22:25
€ 41
gimpel
30 apr. / 22:24
€ 30
ErnstJanzen
30 apr. / 22:24
€ 25
gimpel
30 apr. / 22:24
€ 11
ErnstJanzen
30 apr. / 22:24
€ 9
gimpel
30 apr. / 22:08
€ 7
RonP
30 apr. / 22:08
€ 5
gimpel
30 apr. / 22:04
€ 3
dirkes
30 apr. / 21:33
€ 1