Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. - Verkocht

Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!Hetty Brink - Kleuren ets. Titel, "Relaxen in het park". uit 1977. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1375 verkochte items
Alle items van deze verkoper (108)
  • Hetty Brink (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 cm x 48 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/20 e.d

Bijzonder mooi en vroeg werk van Hetty Brink (1947)

Materiaal en techniek:  Kleurenets op stevig papier. Eigen druk.

Titel: Relaxen in het park

Afmetingen totaal, incl. lijst: H.52,5 X B. 72,5 cm.

Afmetingen beeld: H. 31 X B. 48 cm.

Signatuur: r.o. Hand gesigneerd.

Jaar: 1977.

Oplage: 7/20.

Ingelijst: Ja,

Conditie: In prima staat.

Goed

Hetty Brink (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1375 verkochte items
72.5 cm
52.5 cm
48 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2021 om 22:25
Eindtijd:18-03-2021 om 19:12
laiterie
14 mrt. / 12:49
€ 35