Rüdiger Brassel - Kleurenets, Frühling - Ingelijst - Verkocht

Rüdiger Brassel - Kleurenets, Frühling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Rüdiger Brassel - Kleurenets, Frühling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Kleurenets, Frühling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Rüdiger Brassel - Kleurenets, Frühling - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Rüdiger Brassel (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
Lijst59 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Ets in paars- en oranjetinten van lentelandschap door Rüdiger Brassel.

Enkele stickerrestanten in de hoek van het glas links onder.

Rüdiger Brassel (1946)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (326)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (862)
48.5 cm
59 cm
20 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-07-2022 om 14:38
Eindtijd:01-08-2022 om 20:34
Biedingen (4)
Mar10
31 jul. / 22:07
€ 10
Rotterdam60
31 jul. / 22:07
€ 5
Mar10
22 jul. / 17:14
€ 3
nelleke1958
18 jul. / 16:18
€ 1